Мікрохвильова піч Gorenje Advanced MO 20 A4X нержавіюча сталь (733240)
Фото 5 |
Gorenje Advanced MO 20 A4X білий нержавіюча сталь |
|
НВЧ-піч виробника Gorenje представляє лінійку Advanced. Це кухонний пристрій середнього цінового сегмента з розширеними функціональними можливостями приготування. Крім гриля, що дозволяє отримати страви з характерною рум'яною скоринкою, тут передбачено 11 автоматичних програм приготування. Серед останніх є піца, попкорн, картопля, паста, підтримка тепла, цикли для приготування м'яса, риби тощо.
Крім того мікрохвильова піч «уміє» розморожувати продукти: доступний як ручний (за часом), так і автоматичний режим (за масою продукту) розморожування. Мікрохвильова піч Gorenje Advanced MO 20 A4X характеризується стандартними робочими параметрами, у тому числі має 20-літрову робочу камеру та 800-ватний магнетрон (з п'ятьма режимами потужності мікрохвиль). На панелі керування знаходиться поворотний перемикач, кнопки та дисплей для наочного налаштування таймера та інших параметрів. Для легкого очищення емальованих внутрішніх стінок моделі передбачена функція AquaClean, тобто очищення пором після відповідного циклу для видалення забруднень, як правило, досить просто протерти робочу камеру вологою ганчіркою. Для захисту від дітей органи керування можна заблокувати.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje Advanced MO 20 A4X нержавіюча сталь
Усі ціни 75 →Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4X | 4 399 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Gorenje MO20A4X | 4 599 грн. |
Мікрохвильова піч із грилем Gorenje MO20A4X | 4 249 грн. |
Gorenje Gorenje MO20A4X | 4 863 грн. |
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4X | 4 499 грн. |
Модификації Gorenje Advanced MO 20 A4X
Ціни на Gorenje Advanced MO 20 A4X |
---|---|---|---|---|
Gorenje Advanced MO 20 A4W білий | від 3 388 грн. | 83 пропозиції | ||
Gorenje Advanced MO 20 A4X нержавіюча сталь | від 3 350 грн. | 76 пропозицій |