Масляний обігрівач Sencor SOH 3211 WH 11 секц 2.3 кВт (SOH 3311 BK)
Фото 4 |
Sencor SOH 3211 WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SOH 3211 WH 11 секц 2.3 кВт
Усі ціни 7 →Обігрівач Sencor Soh 3211WH | 4 541 грн. |
Обогреватель Sencor SOH 3211WH | 4 421 грн. |
Масляний обігрівач Sencor SOH 3211WH | 4 521 грн. |
Масляний обігрівач Sencor SOH 3211WH | 4 950 грн. |
Обогреватель Sencor SOH 3311BK | 5 950 грн. |
Обігрівач Sencor SOH 3211WH | 4 415 грн. |
Обігрівач Sencor SOH 3311BK | 5 944 грн. |
Модификації Sencor SOH 3211 WH
Ціни на Sencor SOH 3211 WH |
---|---|---|---|---|
Sencor SOH 3209 WH 9 секц 2 кВт | від 5 157 грн. | 4 пропозиції | ||
Sencor SOH 3211 WH 11 секц 2.3 кВт | від 4 415 грн. | 7 пропозицій | ||
Sencor SOH 3213 WH 13 секц 2.5 кВт | від 7 224 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →