Насадка для зубної щітки Sencor SOX 012 (SOX 012BL)
![]() |
Sencor SOX 012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SOX 012
Усі ціни 25 →Насадка для зубної щітки Sencor Sox 012BL | 602 грн. |
Sencor SOX012BL | 501 грн. | ![]() |
Насадка для зубної електрощітки Sencor SOX 012BL 4шт | 469 грн. |
| 469 грн. | ![]() |
Насадка для зубної щітки Sencor SOX012BL | 469 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →