Насадка для зубної щітки Sencor SOX 013 (SOX 013RS)
![]() |
Sencor SOX 013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SOX 013
Усі ціни 21 →Насадка для зубної щітки Sencor Sox 013RS | 602 грн. |
Sencor SOX013RS | 501 грн. | ![]() |
| 469 грн. | ![]() |
Насадка для зубної електрощітки Sencor SOX 013RS 4шт | 469 грн. |
Насадка для зубної щітки Sencor SOX013RS | 469 грн. | ![]() |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →