Магнітола Sencor SPT 3907
Sencor SPT 3907
Тип:магнітола
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:4 Вт
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, CD, касети
Автономне живлення:батарейки
Габарити системи:140x280x210 мм
Вага:1.7 кг
Всі характеристики
Купити Sencor SPT 3907
Магнітола Sencor SPT 3907 B | 3 093 грн. |
Магнітола Sencor SPT 3907 B | 3 083 грн. |
Магнитола Sencor SPT 3907 B | 3 089 грн. |
Бездисковая MP3-магнитола Sencor SPT 3907 W | 2 997 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →