Радіоприймач / годинник Sencor SRC 330
![]() |
Sencor SRC 330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SRC 330
Усі ціни 7 →Настільний годинник з будильником Sencor SRC 330 GN | 2 206 грн. |
| 3 429 грн. |
| 2 212 грн. |
Настільний годинник з будильником Sencor SRC 330 OR | 2 206 грн. |
| 2 203 грн. | ![]() |
| 2 212 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →