Радіоприймач / годинник Sencor SRD 215
Відео 4Фото 4 |
Sencor SRD 215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SRD 215
Усі ціни 9 →SENCOR SRD 215 WHITE | 1 343 грн. |
SENCOR SRD 215 WHITE | 1 336 грн. |
Радіоприймач Sencor SRD 215 White (35039902) | 1 399 грн. |
Sencor SRD 215 W 35039902 | 1 249 грн. |
Sencor SRD 215 White SRD215White | 1 749 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →