Кухонний комбайн Sencor STM 6358RS рожевий
Відео 2Фото 33 |
Sencor STM 6358RS рожевий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor STM 6358RS рожевий
Усі ціни 10 →Кухонний комбайн Sencor STM 6358RS | 8 658 грн. |
Кухонна машина Sencor Stm 6358RS | 8 231 грн. |
Кухонний комбайн Sencor Stm 6358RS | 9 419 грн. |
Кухонный комбайн Sencor STM 6358 RS | 8 889 грн. |
Кухонный комбайн Sencor STM 6358 RS | 8 950 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Sencor STM 6358RS:
- Світлодіодне освітлення чаші для змішування
Модификації Sencor STM 6358RS
Ціни на Sencor STM 6358RS |
---|---|---|---|---|
Sencor STM 6350WH білий | від 8 077 грн. | 70 пропозицій | ||
Sencor STM 6351GR бірюзовий | від 8 241 грн. | 15 пропозицій | ||
Sencor STM 6356YL жовтий | від 8 000 грн. | 15 пропозицій | ||
Sencor STM 6353OR оранжевий | від 13 940 грн. | 2 пропозиції | ||
Sencor STM 6354RD рожевий | від 8 211 грн. | 7 пропозицій | ||
Sencor STM 6358RS рожевий | від 8 211 грн. | 10 пропозицій | ||
Sencor STM 6357GG салатовий | від 8 359 грн. | 62 пропозиції | ||
Sencor STM 6352BL синій | від 8 211 грн. | 14 пропозицій | ||
Sencor STM 6355VT фіолетовий | від 8 211 грн. | 10 пропозицій | ||
Sencor STM 6359BK чорний | від 8 774 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →