Електрочайник Sencor SWK 2080BK нержавіюча сталь
Фото 8 |
Sencor SWK 2080BK білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SWK 2080BK нержавіюча сталь
Sencor SWK2080BK | 899 грн. |
Электрочайник Sencor SWK 2080BK | 1 530 грн. |
Електрочайник Sencor SWK 2080BK | 1 524 грн. |
Електрочайник Sencor SWK 2080BK | 1 534 грн. |
Модификації Sencor SWK 2080BK
Ціни на Sencor SWK 2080BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SWK 20A80GY білий | від 10 680 грн. | 2 пропозиції | ||
Sencor SWK 2080BK нержавіюча сталь | від 899 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →