Підгузки-трусики Seni Active Normal S / 10 pcs
Seni Active Normal S / 10 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seni Active Normal S / 10 pcs
Підгузки для дорослих Seni Active Normal Small 10 шт (5900516693039) 59005 | 275 грн. |
Вбираючі труси, підгузники для дорослих SENI ACTIVE Normal small 10 шт 590 | 259 грн. |
Seni Підгузки для дорослих Seni Active Normal Small 10 шт (5900516693039) | 275 грн. |
Додаткові функції і можливості підгузків Seni Active Normal S / 10 pcs:
- Розмір талії: 55 - 85 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →