Підгузки-трусики Tena Pants Plus S / 14 pcs
Фото 3 |
Tena Pants Plus S / 14 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tena 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tena.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tena Pants Plus S / 14 pcs
Усі ціни 6 →Труси-підгузки для дорослих Tena Pants Plus, S, 14 шт. | 257 грн. |
Урологічні труси-підгузки для дорослих Tena Pants Plus Розмір S 14шт (7322 | 259 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Pants Plus S 14 (7322541773346) 7322541773346 | 290 грн. |
Урологічні труси-підгузки для дорослих Tena Pants Plus Розмір S 14шт 73225 | 259 грн. |
Tena Підгузки для дорослих Tena Pants Plus S 14 (7322541773346) 7322541773 | 290 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →