Подовжувач SENMAXU SMX-088 (19618)
SENMAXU SMX-088 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SENMAXU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SENMAXU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SENMAXU SMX-088
Сетевой удлинитель Senmaxu SMX-088, 2 Universal Socket + 4 USB, 1,5м, Whit | 290 грн. |
SENMAXU SMX-088 Gray, 2 розетки, 4xUSB, 1.5м 19618 | 309 грн. |
Senmaxu SMX-088 | 290 грн. |
Мережевий подовжувач Senmaxu SMX-088, 2 Universal Socket + 4 USB, 1,5 м, W | 474 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →