Сабвуфер Sennheiser AMBEO Sub (700150)
Відео 5Фото 9 |
Sennheiser AMBEO Sub
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:350 Вт
Частотний діапазон:27 – 80 Гц
Удосконалене самокалібрування в приміщенні за допомогою вбудованого мікрофона.
Технологія аудіовіртуалізації AMBEO для надглибоких та потужних басів.
Технологія Multi-sub Array для підключення до 4 бездротових сабів одночасно.
Всі характеристики
Характеристики AMBEO Sub
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser AMBEO Sub
Усі ціни 11 →Сабвуфер Sennheiser Ambeo Sub 700150 | 32 209 грн. |
Сабвуфер Sennheiser AMBEO Soundbar Sub (700150) | 32 209 грн. |
Домашній кінотеатр Sennheiser AMBEO Sub | 36 080 грн. |
Sennheiser AMBEO Sub | 35 200 грн. |
Sennheiser AMBEO Sub | 36 080 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Включать и выключать AMBEO Sub, настраивать пресеты, режимы звучания, эквалайзер, регулировать громкость можно с помощью фирменного мобильного приложения Sennheiser Smart Control или с компьютера через онлайн-интерфейс системы.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →