Сабвуфер Denon DSW-1H
Відео 2Фото 7 |
Denon DSW-1H
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Всі характеристики
Характеристики DSW-1H
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denon DSW-1H
Denon DSW-1H Black офіційна гарантія | 35 499 грн. |
Сабвуфер бездротовий Denon DSW-1H Black | 32 175 грн. |
Сабвуфер активний Denon DSW-1H | 35 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →