Кавоварка Severin KA 4845 нержавіюча сталь
Фото 11 |
Severin KA 4845 нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KA 4845 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Кавоварка Severin KA 4845 | 2 728 грн. |
Кавоварка Severin Ka 4845 | 3 848 грн. |
Крапельна кавоварка SEverin KA 4845 | 3 030 грн. |
Крапельна кавоварка Severin KA 4845 | 4 700 грн. |
Капельная кофеварка SEverin KA 4845 | 2 804 грн. |
Крапельна кавоварка Severin KA 4845 | 4 800 грн. |
Додаткові функції і можливості кавоварки Severin KA 4845:
- Протикраплинна система
- Автоматичне відключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →