Кавоварка Severin KA 4851 нержавіюча сталь (4851000)
Відео 1Фото 13 |
Severin KA 4851 нержавіюча сталь |
|
5-в-1: приготування в скляний глечик, термос (у комплекті), маленьку чашку, великий кухоль або термокухоль. Кількість кави (100 – 350 мл) автоматично регулюється при приготуванні в чашку. Знімний резервуар для води. Протикапельна система.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KA 4851 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Капельная кофеварка Severin KA 4851 | 15 309 грн. |
Severin KA 4851 FILKA | 15 840 грн. |
Severin KA 4851 | 21 156 грн. |
Severin KA 4851 FILKA | 16 632 грн. |
Крапельна кавоварка SEverin KA 4851 | 15 303 грн. |
Severin KA 4851 | 21 672 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →