Мікрохвильова піч Severin MW 7886 чорний
Фото 8 |
Severin MW 7886 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin MW 7886 чорний
Мікрохвильова піч Severin MW 7886 | 3 994 грн. |
Микроволновка Severin MW 7886 | 4 023 грн. |
Мікрохвильовка SEverin MW 7886 | 4 017 грн. |
Мікрохвильовка SEverin MW 7886 | 4 027 грн. |
Модификації Severin MW 7886
Ціни на Severin MW 7886 |
---|---|---|---|---|
Severin MW 7885 білий | від 3 555 грн. | 2 пропозиції | ||
Severin MW 7886 чорний | від 3 994 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →