Мікрохвильова піч Severin MW 7762 чорний
Фото 7 |
Severin MW 7762 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin MW 7762 чорний
Усі ціни 6 →Мікрохвильова піч Severin MW 7762 | 5 311 грн. |
Мікрохвильова піч SEverin MW 7762 MW7762 | 5 339 грн. |
Мікрохвильова піч Severin MW 7762 чорний | 5 464 грн. |
Severin MW 7762 | 7 728 грн. |
Микроволновая печь SEverin MW 7762 | 5 335 грн. |
Мікрохвильова піч SEverin MW 7762 | 5 329 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →