Спінювач Severin SM 3587 чорний
Відео 1Фото 13 |
Severin SM 3587 2020 рік |
|
13 вбудованих програм. Вбудований OLED екран на поворотному регуляторі вибору програми.
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin SM 3587 чорний
Усі ціни 14 →Спінювач молока Severin SM 3587 | 7 065 грн. |
Спінювач молока Severin Sm 3587 | 7 037 грн. |
Капучинатор Severin SM 3587 (SM3587) SM3587 | 7 589 грн. |
Вспениватель молока (капучинатор) Severin SM 3587 Spuma 700 Plus | 7 034 грн. |
Severin Капучинатор Severin SM 3587 (SM3587) SM3587 | 7 589 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості міксера Severin SM 3587:
- Регулювання температури нагрівання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →