Підсилювач для навушників Shanling UA3
Відео 13Фото 7 |
Shanling UA3 |
|
Пристрій сумісний із ігровими системами, такими як Nintendo Switch. Для цього необхідно переключити режим роботи утримання центральної кнопки.
Виробником вказана підтримка мобільного додатка Eddict Player та додаткових налаштувань через нього лише для Android. Робота програми на iOS не гарантується, хоча підтримка пристроєм iPhone/Mac заявлена.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shanling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shanling.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shanling UA3
Усі ціни 6 →ЦАП та підсилювач Shanling UA3 Green 90403282 | 5 199 грн. |
Shanling Shanling UA3 Black | 5 199 грн. |
ЦАП із підсилювачем для навушників Shanling UA3 Green | 5 199 грн. |
Підсилювач для навушників Shanling UA3 Green (90403282) | 4 680 грн. |
ЦАП та підсилювач Shanling UA3 Black 90402990 | 5 199 грн. |
Shanling Shanling UA3 Green | 5 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →