Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Радіоприймачі та настільні годинники   /   Sharp

Радіоприймач / годинник Sharp DR-P420

Фото - Радіоприймач / годинник Sharp DR-P420
Відео 1Фото 26
Sharp DR-P420
Колір
Тип пристрою
радіоприймач
Тип циферблата
цифровий
Форма циферблата
прямокутна
Тип тюнера
цифровий
Радіо
FM
DAB
DAB+
Пам'ять станцій
40 шт. / 20 FM, 20 DAB /
Radio Data System (RDS)
Відтворення
Bluetooth
Потужність динаміка
2 Вт
Вихід на навушники
Формат часу
24-годинний
Функції та можливості
будильник / 2 шт. /
Джерело живлення
4xAA
мережа
Колір символів
білий
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
174x90x53 мм
Вага
400 г
Офіційний сайт
sharpconsumer.uk
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Вбудований Bluetooth.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.

Купити Sharp DR-P420

Усі ціни 78 →

Радіоприймач Sharp DR-P420 Midnight Black (DR-P420(BK)) DR-P420(BK)

SHARP DR-P420 – цифрове портативне радіо з Bluetooth SHARP DR-P420 – це компактне, стильне та універсальне цифрове радіо, що... щепоєднує в собі сучасні функції для максимальної зручності використання вдома або в дорозі. Завдяки підтримці цифрового радіо DAB+ та традиційного FM з RDS модель забезпечує стабільний прийом та чистий звук, а вбудована технологія Bluetooth 5.0 дозволяє легко транслювати музику з будь-якого смартфона або планшета. Пристрій сертифікований знаком Digital Radio Tick, що гарантує високу якість та надійність. Невеликий корпус із міцного пластику, легка вага та можливість живлення як від USB, так і батарейок роблять DR-P420 ідеальним супутником для подорожей чи відпочинку на природі. Зручний телескопічний антенний стрижень, 20 попередньо налаштованих станцій для DAB+/FM, два незалежні будильники, а також роз’єм для навушників доповнюють широкий функціонал цього пристрою. DR-P420 також оснащений яскравим LCD-дисплеєм з можливістю регулювання яскравості та функцією автоматичного налаштування дати та часу, що дозволяє завжди залишатися в курсі подій. Підтримка семи мов інтерфейсу, включаючи англійську, німецьку, французьку та італійську, робить пристрій зручним для широкого кола користувачів.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 499 грн.

Sharp DR-P420(WH)

SHARP DR-P420 – цифрове портативне радіо з Bluetooth SHARP DR-P420 – це компактне, стильне та універсальне цифрове радіо, що... щепоєднує в собі сучасні функції для максимальної зручності використання вдома або в дорозі. Завдяки підтримці цифрового радіо DAB+ та традиційного FM з RDS модель забезпечує стабільний прийом та чистий звук, а вбудована технологія Bluetooth 5.0 дозволяє легко транслювати музику з
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 348 грн.

Радіоприймач Sharp DR-P420 Pink

Особливості продуктуРадіоТиппортативний радіоприймачРадіоприймачаналогове з пам'яттю; цифрове DAB+Діапазони радіохвиль:FM (UK... щеF); DAB; DAB+; DABЧастоти радіохвиль DAB; DAB+:174 - 240 МГцFM-радіочастоти:87,5 - 108 МГцКількість радіостанцій, що програмуються:20Вбудований годинник:такБудильник (будильник):такСигнал будильниказвуковий сигнал; радіоТаймер (таймер сну):такЗвукмоноПотужність динаміка2 WРегулювання тембрунемаєДисплейLCDДодаткові функції:Bluetooth; сертифікація Digital Radio Tick; радіо з RDSВихід для навушників:такФізичні характеристикиКоліррожевийРозміри174 x 90 x 53 ммВага390 gЖивлення:4 батарейки або 4 акумулятори типу АА; живлення від мережі 100 - 240 В 50/60 ГцПідходить для встановлення під кухонними шафами:ніХарактеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 217 грн.

Радіоприймач SHARP DR-P420(BL) DR-P420(BL)

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Радіоприймач Sharp DR-P420 Snowy White DR-P420(WH)

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Sharp DR-P420

Відеоогляди