Охолоджувальна рідина Shell Dex-Cool -80C G12 4L 4 л (9404006021)
Shell Dex-Cool -80C G12 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Dex-Cool -80C G12 4L 4 л
Антифриз-концентрат SHELL SHELLZONE красный (-80) (3,785 л.) 9404006021 | 768 грн. |
Антифриз SHELLZONE Dex-Cool -80 (красный) концентрат 3,785л 9404006021 | 869 грн. |
SHELL 9404006021 | 737 грн. |
Антифриз-концентрат червоний 3.785л g12 zone dex-cool SHELL, 9404006021 | 1 005 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →