Охолоджувальна рідина Shell Premium Longlife 4 л (PBT75B)
Shell Premium Longlife 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Premium Longlife 4 л
Концентрат антифриза Shell Premium Long Life G12+ красный (4л.) PBT75B | 1 163 грн. |
Антифриз-концентрат SHELL Premium Concentrate червоний -80С°,4л PBT75B | 1 131 грн. |
Антифриз Shell Premium LL 4л (конц. G12+ черв.) (3210) 3210 | 1 230 грн. |
Shell Антифриз Shell Premium LL 4л (конц. G12+ черв.) (3210) 3210 | 1 230 грн. |
SHELL PBT75B | 1 104 грн. |
Модификації Shell Premium Longlife
Ціни на Shell Premium Longlife |
---|---|---|---|---|
Shell Premium Longlife 1 л | від 301 грн. | 5 пропозицій | ||
Shell Premium Longlife 4 л | від 1 104 грн. | 5 пропозицій | ||
Shell Premium Longlife 209 л | від 41 604 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →