Трансмісійне мастило Shell Spirax S4 G 75W-90 1 л
Shell Spirax S4 G 75W-90 1L 1 л20 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Spirax S4 G 75W-90 1 л
Трансмиссионное масло Shell Spirax S4 G 75W-90 (1л.) 550027967 | 518 грн. |
Олива трансмісійна синтетична SHELL Spirax S4 G 75W-90 1л (550027967) 5500 | 426 грн. |
Трансмісійна олива Shell Spirax S4 G 75W-90 1 л | 508 грн. |
Модификації Shell Spirax S4 G 75W-90
Ціни на Shell Spirax S4 G 75W-90 |
---|---|---|---|---|
Shell Spirax S4 G 75W-90 1 л | від 426 грн. | 3 пропозиції | ||
Shell Spirax S4 G 75W-90 20 л | від 8 898 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →