Знищувач паперу ShredMARK 1880M
ShredMARK 1880M різання 2x15 ммрізання 4x30 мм |
|
Робочий цикл безперервний (не потребує часу на відпочинок).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ShredMARK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ShredMARK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ShredMARK 1880M
Усі ціни 10 →Шредер ShredMARK 1880M (уточняйте размер скидки) | 41 247 грн. |
Автоматичний Знищувач shredMARK 1880M (2x15 мм) Шредер для знищення паперу | 47 999 грн. |
Знищувач Шредер shredMARK 1880M (2*15мм) для знищення паперу та документів | 48 950 грн. |
Шредер shredMARK 1880M (20000243770) | 50 284 грн. |
Шредер shredMARK 1880M (2x15 мм) Автоматичний Знищувач для знищення паперу | 47 555 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації ShredMARK 1880M
Ціни на ShredMARK 1880M |
---|---|---|---|---|
ShredMARK 1880M | від 41 247 грн. | 10 пропозицій | ||
ShredMARK 2880C | від 41 442 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →