Автомагнітола Shuttle SUD-386
Shuttle SUD-386
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:червона
Всі характеристики
Характеристики SUD-386
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shuttle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shuttle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shuttle SUD-386
Усі ціни 9 →Shuttle SUD-386 R | 1 090 грн. |
Автомагнитола Shuttle SUD-386 Black/Red | 1 279 грн. |
Автомагнітола Shuttle SUD-386 Black/Red | 1 279 грн. |
Автомагнітола SHUTTLE SUD-386 Black/Red | 1 199 грн. |
Автомагнітола Shuttle SUD-386 Black/Red | 1 276 грн. |
ще 4 пропозиції
anonim
12 серпня 2019, 21:07
Блютуз не подключается к телефону. код не просит. Просто выбивает.что делать? #
Утром еще работал блютуз.
Перестал работать после того как хотели подключить другой телефон.
anonim
9 січня 2018, 17:34
Блютуз есть или нету? #
в описании значится что с блютузом, и одна модель, обзор иная модель и про блютуз ни слова
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →