Автомагнітола Shuttle SUD-345
Shuttle SUD-345
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:синя
Всі характеристики
Характеристики SUD-345
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shuttle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shuttle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shuttle SUD-345
Усі ціни 8 →Shuttle SUD-345 Black/Blue | 850 грн. |
Автомагнитола Shuttle SUD-345 Black/Blue | 1 279 грн. |
Автомагнітола SHUTTLE SUD-345 Black/Blue | 1 199 грн. |
Автомагнітола Shuttle SUD-345 Black/Blue | 1 279 грн. |
Автомагнітола Shuttle SUD-345 | 1 405 грн. |
ще 3 пропозиції
anonim
22 липня 2018, 15:16
Нет режима usb #
При нажатии кнопки мод, есть только радио и аух и все! Режима USB вообще нет. Делал все по инструкции. Хелп
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →