Автомагнітола Shuttle SUD-389
Відео 2 |
Shuttle SUD-389
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:біла
Всі характеристики
Характеристики SUD-389
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shuttle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shuttle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shuttle SUD-389
Усі ціни 8 →Shuttle SUD-389 BT | 1 160 грн. |
Автомагнитола Shuttle SUD-389 Black/White | 1 381 грн. |
Автомагнітола Shuttle SUD-389 Black/White | 1 349 грн. |
Автомагнітола Shuttle SUD-389 Black/White | 1 381 грн. |
Автомагнитола Shuttle SUD-389 | 1 517 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →