Автомагнітола Shuttle SDUM-7060
Медіа-система з головним пристроєм» однодінового " форм-фактора. На звичному місці CD / DVD-приводу у неї розташовується Висувний екран, що характеризується розмірами по діагоналі 7 дюймів, роздільною здатністю трансльованої картинки 800х480 пікселів, повноцінним сенсорним управлінням. Дисплей Shuttle SDUM - 7060 служить для візуалізації налаштувань, відображення відомостей про аудіотреки, а головне — на ньому можна дивитися кліпи, фільми і серіали.
Медіа-центр "читає" поширені формати звукових доріжок (в т. ч. FLAC), відеофайлів і картинок. У комунікаційному арсеналі моделі є бездротовий адаптер Bluetooth, USB-роз'єм і лінійний AUX-вхід на передній панелі корпусу. Бортовий Підсилювач автомагнітоли має заявлену потужність 50 Вт на кожен з чотирьох каналів. На еквалайзер припадає 7 встановлених режимів звучання. Також у моделі передбачаються входи для підключення камер переднього і заднього огляду — ресивер при цьому виконує роль відеореєстратора або паркувального асистента при їзді заднім ходом. Підсвічування елементів управління на передній панелі магнітоли гнучко налаштовується в спектрі RGB.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shuttle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shuttle.
Купити Shuttle SDUM-7060
Усі ціни 7 →Автомагнитола SHUTTLE SDUM-7060 Black/Multicolor | 4 614 грн. |
Автомагнітола SHUTTLE SDUM-7060 Black/Multicolor | 4 499 грн. |
Автомагнітола Shuttle SDUM-7060 Black/Multicolor | 4 614 грн. |
Автомагнітола Shuttle SDUM-7060 Black/Multicolor | 5 077 грн. |
Автомагнтола Shuttle SDUM-7060 Black/Multicolor | 4 550 грн. |
Автомагнітола Shuttle SDUM-7060 Black/Multicolor | 5 069 грн. |
Мультимедийный центр Shuttle SDUM-7060 | 5 086 грн. |