Автомагнітола Pioneer MVH-280FD
Відео 15Фото 2 |
Потужна бездискова автомагнітола з підтримкою прямого USB-підключення смартфонів під управлінням iOS або Android. Модель оснащується першокласним підсилювачем Class-FD, завдяки якому досягається потужне і високоякісне звучання. З медіа-ресивера можна "вичавити" максимальну вихідну потужність 4х100 Вт. Еквалайзер у Pioneer MVH - 280fd графічний п'ятисмуговий. Також у магнітоли є шестиступінчастий BassBoost і є 7 готових предустановок звучання.
Модель проявляє всеїдність до поширених форматів аудіофайлів « "читає" аудіофільський FLAC. Виходами на Зовнішні компоненти автозвуку в магнітолі служать дві пари роз'ємів RCA на задній панелі корпусу. З боку "обличчя" головний пристрій обладнали USB-портом і гніздом AUX-входу. Приводу для читання компакт-дисків у моделі не передбачається. Підсвічування кнопок і екрану на передній панельці виконана в червоних тонах і не змінюється на інші кольори. РК-дисплей на» фасаді " автомагнітоли Підтримує відображення кириличних символів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Купити Pioneer MVH-280FD
Усі ціни 16 →Pioneer MVH-280FD | 5 493 грн. |
Автомагнитола Pioneer mvh-280fd | 5 324 грн. |
Pioneer MVH-280FD | 4 758 грн. |
Автомагнітола Pioneer MVH-280FD | 5 453 грн. |
Pioneer MVH-280FD 20939 | 5 889 грн. |
1 0 4 11 |
Придбав цей мафон за 2500 грн. посилався на потужність, не хотів ставити додатковий підсилювач. Акустику довго підбирав, не міг домогтися кач.звука. . замінив штатну проводку на доп. від батареї, на рідній заїкався при 20 на Регул. Потужний звук,баси відіграють на ура,але акустику потрібно підбирати саме під автомобіль Не знайшов, крім проводів підключення живлення, штатні потрібно прибирати, і притягувати окремі дроти від акумулятора. користуюся Pioneer MVH-280FD місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
- Укорочений корпус