Вуличний обігрівач Siabs KALIENTE
Відео 2Фото 7 |
Siabs KALIENTE |
|
LED підсвічування корпусу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siabs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siabs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Siabs KALIENTE
Усі ціни 7 →Siabs Siabs Kaliente M inox (серебряный) | 36 549 грн. |
Вуличний обігрівач Siabs Kaliente M inox (КА3001) | 42 999 грн. |
Siabs Siabs Kaliente M Nero (черный) | 36 549 грн. |
Вуличний газовий нагрівач Siabs Kaliente M Nero | 42 999 грн. |
Вуличний газовий нагрівач Siabs Kaliente M inox | 42 999 грн. |
Вуличний обігрівач Siabs Kaliente M inox (13534) | 36 549 грн. |
Уличный обогреватель Siabs Kaliente M Nero (13535) | 36 549 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →