Пальник Sigma 2901251
Фото 8 |
Sigma 2901251 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 2901251
Усі ціни 7 →Sigma Горелка газовая с керамическим соплом и пьезоподжигом цельнометаллич | 232 грн. |
Пальник газовий Sigma з керамічним соплом та суцільнометалевим корпусом Ø2 | 232 грн. |
Пальник газовий Sigma з керамічним соплом та суцільнометалевим корпусом 22 | 232 грн. |
Пальник газовий ручний портативний туристичний для походів 22мм 136мм SIGM | 260 грн. |
Пальник газовий ручний портативний туристичний для походів 22мм 136мм SIGM | 264 грн. |
Пальник газовий ручний портативний туристичний для походів 22мм 136мм SIGM | 262 грн. |
Пальник газовий SIGMA 136мм (2901251) | 232 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →