Пальник Sigma 2901561
Фото 5 |
Sigma 2901561 |
|
Діаметр сопла 30 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 2901561
Усі ціни 10 →Газовий паяльник Sigma турбо 360 30мм (2901561) 2901561 | 230 грн. |
Газовий паяльник Sigma турбо 360 30мм (2901561) | 163 грн. |
Sigma Горелка газовая Sigma турбо 360° ?30мм (2901561) | 175 грн. |
Пальник газовий Sigma турбо 360° 30 мм (2901561) | 175 грн. |
Пальник газовий ручний портативний туристичний для походів турбо 360° 30мм | 196 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →