Sigma mobile Tab A1015 64 ГБ
Відео 4Фото 6 |
Порівняно недорогий 10-дюймовий планшет з початковим рівнем продуктивності і хорошим акумулятором. Модель представлена на ринку в 2022 році і може послужити хорошим вибором для користувачів, яким потрібен просто планшет для читання, перегляду фільмів і серіалів, серфінгу в Інтернеті, спілкування в соцмережах і месенджерах і пр.Планшет Sigma mobile Tab A1015 обладнаний 10,1-дюймовим екраном з класичною IPS-матрицею, роздільною здатністю 1920x1200 Пікс і частотою 60 Гц.
"Під капотом» є 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T618 з тактовою частотою 2 ГГц, відеоядро ARM Mali-G52 MP2, а також 4 ГБ оперативної пам'яті. В цілому, подібна "начинка" не розрахована на запуск сучасних мобільних ігор з максимальними настройками графіки, але при цьому забезпечує стабільну і плавну роботу пристрою. Власна пам'ять обмежена всього 64 ГБ, але при цьому може бути збільшена за рахунок підключення знімної карти пам'яті (слот комбінований зі слотом для однієї з SIM-карт). Набір інтерфейсів примітний портом USB-C, а також модулями GSM і 4G (LTE). Передбачені два слоти для підключення nano-SIM. Камери у пристрої досить типові, як для цієї цінової категорії, але передбачена функція розблокування по розпізнаванню особи. Ємний акумулятор на 7100 маг забезпечує девайсу хорошу автономність.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma mobile 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma mobile.
Купити Sigma mobile Tab A1015 64 ГБ
Усі ціни 17 →Планшет Sigma mobile Tab A1015 Silver | 7 564 грн. |
Sigma mobile Tab A1015 Silver Планшет Sigma X-style Tab A1015 4/64 Silver | 7 899 грн. |
Планшетный пк Sigma mobile X-style Tab a1015 4g Dual Sim Silver | 7 777 грн. |
Sigma mobile X-Style Tab A1015 Grey | 5 899 грн. |
Планшет Sigma mobile Tab A1015 4G 64GB Grey | 6 199 грн. |