USB-флешка Silicon Power Jewel J80 128 ГБ (SP128GBUF3J80V1T)
Відео 3Фото 7 |
Silicon Power Jewel J80 128Gb 64 ГБ128 ГБ |
|
Місткий споживчий флеш-накопичувач з високошвидкісним інтерфейсом USB 3.0 (3.1 Gen 1) і металевим корпусом з цинкового сплаву. Відрізняється оригінальним зовнішнім дизайном, який оптимізований для носіння пристрою на кільці/зв'язці або як брелока. Крім значної 128-гігабайтної ємності, важливою перевагою накопичувача Silicon Power Jewel J80 128 ГБ є хороша сумісність з різними версіями стандарту інтерфейсу USB (від морально застарілого 2.0 до передового 3.2 Gen 2).
Технологія COB (Chip On Board) захищає вбудований контролер і флеш-пам'ять від вологи, пилу та механічних пошкоджень. Показує гідні швидкості послідовного читання/запису даних (60/20 Мбайт/с), копіювання файлу розміром 4 Гб накопичувача на ПК займає 1 хв 10 с. Пристрій підійде для зберігання і перенесення значних обсягів цифрового контенту (документів, електронних таблиць, презентацій, фото/відео) і впорається з роллю носія цифрового ключа. Компактні розміри і невелика вага дають змогу носити накопичувач в будь-якій кишені або сумці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Jewel J80 128 ГБ
Усі ціни 9 →Silicon Power USB 3.0 128GB J80 Titanium (SP128GBUF3J80V1T) | 595 грн. |
Накопитель Silicon Power 128GB USB 3.0 Jewel J80 Titanium SP128GBUF3J80V1T | 571 грн. |
Silicon Power USB флеш накопичувач 128GB Jewel J80 Titanium USB 3.0 (SP128 | 659 грн. |
Silicon Power SP128GBUF3J80V1T | 546 грн. |
Silicon Power Jewel J80 128GB USB 3.1 Titanium (SP128GBUF3J80V1T) | 566 грн. |
Модификації Silicon Power Jewel J80
Ціни на Silicon Power Jewel J80 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Jewel J80 64 ГБ | від 304 грн. | 23 пропозиції | ||
Silicon Power Jewel J80 128 ГБ | від 546 грн. | 9 пропозицій |