USB-флешка SanDisk Ultra Flair 128 ГБ (SDCZ73-128G)
Відео 17Фото 4 |
SanDisk Ultra Flair 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Flair 128 ГБ
Усі ціни 66 →USB-флешка SanDisk 128GB Ultra Flair Usb 3.0 (SDCZ73-128G-G46) | 557 грн. |
USB-флешка SanDisk 128GB Ultra Flair Usb 3.0 (SDCZ73-128G-G46) | 553 грн. |
SanDisk 128GB Flair USB 3.0 (SDCZ73-128G-G46) | 494 грн. |
Накопитель SanDisk 128GB USB 3.0 Flair R150MB/s SDCZ73-128G-G46 | 623 грн. |
SanDisk 128 GB Ultra Flair Black (SDCZ73-128G-G46) SDCZ73-128G-G46 | 519 грн. |
3 4 4 1 |
Ціна, об'єм. Буває не підключається з першого разу.
Так більше не виявив. Дмитро Олександрович: користуюся SanDisk Ultra Flair 64Gb більше року |
тести читання та запису файлу на флешку у скріншотах зовнішній вигляд, матеріали швидкість гірша ніж у USB 2,0 Денис: користуюся SanDisk Ultra Flair 64Gb менше місяця |
Купив 16 гб, при записі великих вайлів швидкість падає до 9-10 Мбіт. невелика,метал,важка можна повісити на зв'язку з ключами. гріется,скорость як і хорошого юсб 2.0. Petr Sustretov: користуюся SanDisk Ultra Flair 16Gb менше місяця |
Продукція компанії SanDisk, будь то SSD-накопичувач або USB-флешка, завжди заслуговує високої похвали від користувачів за швидкість роботи і надійність. SanDisk Ultra Fit не є винятком з даного правила, надаючи своїм власникам відмінні швидкісні показники обміну інформацією і міцний металевий корпус, здатний пережити не одне падіння на підлогу.
Повна відповідність
І під час синтетичних тестів, і в реальній експлуатації флешка показує високу швидкість читання і запису даних: 145-150 Мб/с і 100-105 Мб/с відповідно (зрозуміло, при підключенні до порту USB 3.0). Ці цифри збігаються з заявленими значеннями від виробника. Швидкість може істотно просісти при запису великої кількості дрібних файлів (до 1 Мб кожна).
Витончений корпус
Флешка випускається у витонченому металевому корпусі з ручкою-обручем на одному з кінців для кріплення на брелок. При тривалому безперервному використанні корпус має властивість грітися, що, втім, не впливає на працездатність пристрою.
Модельний ряд
В пам'яті накопичувача встановлена утиліта для захисту файлів паролем з метою забезпечення конфіденційності особистих даних. А якщо вартість флешки з сховищем на 128 Гб здасться занадто високою, завжди можна придивитися до менш ємним версіями — на 16 Гб, 32 Гб або 64 Гб, які до того ж мають дуже демократичним цінником.
Модификації SanDisk Ultra Flair
Ціни на SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 ГБ | від 199 грн. | 32 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Flair 32 ГБ | від 216 грн. | 51 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 64 ГБ | від 244 грн. | 73 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Flair 128 ГБ | від 462 грн. | 66 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 256 ГБ | від 749 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 512 ГБ | від 1 463 грн. | 26 пропозицій |
Не знаю як у кого ну в мене вона не гріється як пишуть що там можливо обпекти руки, може це і правда шлюб не де не виключено.
Швидкість при записі файлів не падала я цього не помічавши.
А так мене дивує що наші люди беруть найдешевше чи дешевий товар і будують надії що вона буде працювати не на 300 грн, а на 1000+))