Плойка Silver Crest SHC 240 B2
Фото 5 |
Silver Crest SHC 240 B2 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SHC 240 B2
Усі ціни 7 →Стайлер Silver Crest SHC 240 B2 | 1 385 грн. |
Стайлер для волосся Silver Crest Quick Curl SHC-240-B2-Black | 1 975 грн. |
Стайлер для волосся Silver Crest Quick Curl SHC-240-B2-Black | 2 095 грн. |
Стайлер для волосся Silver Crest SHC 240 B2 Quick Curl швидкий нагрів 6 ре | 1 989 грн. |
Стайлер SilverCrest SHC 240 B2 Quick Curl Чорний | 1 390 грн. |
Стайлер для волосся Silver Crest SHC 240 B2 Quick Curl | 1 650 грн. |
Стайлер для волосся Silver Crest Quick Curl SHC-240-B2-Black | 1 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →