Йогуртниця Silver Crest SJB 18 A1
Відео 4Фото 8 |
Silver Crest SJB 18 A1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SJB 18 A1
Усі ціни 7 →Йогуртниця Silver Crest SJB-18-A1 18 Вт | 966 грн. |
Йогуртниця Silver Crest SJB 18 A1 з банками | 936 грн. |
Йогуртниця SilverCrest SJB-18-A1 18 Вт | 801 грн. |
Електрична йогуртниця домашня Silver Crest SJB 18 A1 18 Вт 180 мл 7 банок | 945 грн. |
Йогуртниця SilverCrest SJB 18 A1 | 680 грн. |
Йогуртниця Silver Crest SJB 18 A1 180 мл | 848 грн. |
Німецька йогуртниця на 1,25 л Silver Crest SJB 18 A1 | 795 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →