Гусятниця Simax 7226/7586 8.6 л
Фото 3 |
Simax 7226/7586 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simax 7226/7586 8.6 л
Усі ціни 18 →Гусятниця Simax Exclusive, 8,6 л (7226/7586) | 887 грн. |
Гусятница Simax 7226/7586 | 976 грн. |
Simax Exclusive 8,6 л 360х270х163 мм (s7226/7586) Exclusive8,6л360х270х163 | 1 219 грн. |
Гусятниця Simax Exclusive 7226/7586 - 8,6 л 7226-7586 | 1 000 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →