Матрац Simpler Spirit Serenity 80x200
Фото 7 | від 3 387 до 3 752 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:20 см |
Модифікації Simpler Spirit Serenity 19
Характеристики
Simpler Spirit Serenity 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simpler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simpler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Simpler Spirit Serenity 80x200
Матрас Simpler Spirit Serenity 80х200 + бесплатная доставка + наматрасник | 3 387 грн. |
Ортопедичний матрац Spirit Serenity 80х200 см | 3 732 грн. |
Матрац пружинний Spirit Serenity 80x200 | 3 752 грн. |
Закрити
Рекомендуємо