Матрац Simpler Spirit Silence Strong 180x200
Фото 7 | від 3 530 до 3 909 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 110 кг Висота:6.5 см |
Модифікації Simpler Spirit Silence Strong 22
Характеристики
Simpler Spirit Silence Strong 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simpler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simpler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Simpler Spirit Silence Strong 180x200
Топпер Simpler Spirit Silence Strong 180х200 + бесплатная доставка | 3 530 грн. |
Матрац-топер Spirit Silence Strong 180х200 см | 3 888 грн. |
Топер-футон Spirit Silence Strong 180x200 | 3 909 грн. |
Закрити
Рекомендуємо