Матрац Ultima Sleep V Foam 180x200
Фото 6 | від 4 418 до 4 659 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 130 кг Висота:7 см |
Модифікації Ultima Sleep V Foam 15
Характеристики
Ultima Sleep V Foam 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultima Sleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultima Sleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ultima Sleep V Foam 180x200
Сортувати
Топпер Ultima Sleep V Foam 180х200 + наматрасник в подарок | 4 659 грн. |
Матрац тонкий топпер-футон Ultima Sleep V Foam 180x200 | 4 659 грн. |
Топпер Ultima Sleep V Foam Microfiber 180х200 + наматрасник в подарок | 4 418 грн. |
Матрац тонкий топпер-футон Ultima Sleep V Foam Microfiber 180x200 | 4 418 грн. |
Закрити
Рекомендуємо