Ліхтарик SKIF Outdoor Wally (HQ-609)
Відео 1Фото 4 |
SKIF Outdoor Wally |
|
Всепогодний варіант лобового ліхтаря від української компанії SKIF Outdoor. В освітлювачі використовується відразу два основних світлодіоди, які різняться між собою температурним відтінком свічення. Один з діодів має чітку денну ілюмінацію приблизно 4500-5500 К. Другий діод оснащений жовтим світінням 3000-3500 К. Біле підсвічування відмінно працює в погоду без туману та опадів, жовте світло дозволить добре підсвічувати простір у похмуру погоду.
Налобний ліхтар SKIF Outdoor Wally доповнений бічними діодами з сигнальним червоним підсвічуванням. У цій моделі передбачена функція безконтактного включення світла - освітлювач забезпечений сенсором руху, який легко вмикається та вимикається окремою кнопкою. На світлову головку винесено індикацію заряду акумулятора. Батарейний блок має вигляд незнімного акумулятора ємністю 1200 мАгод. Максимальний час роботи підсвічування становить 11 годин. Для освітлювача передбачено рівень захисту IPX4. Світлодіодна головка регулюється по кутку нахилу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Outdoor Wally
Усі ціни 12 →Фонарь туристический Skif Outdoor Wally | 718 грн. |
Налобный фонарь Skif Outdoor Octagone (HQ-609) | 779 грн. |
Фонарь Skif Outdoor Wally (HQ-609) HQ-609 | 677 грн. |
Ліхтар Skif Outdoor Wally (HQ-609) HQ-609 | 718 грн. |
Skif Outdoor Wally (HQ-609) HQ-609 | 718 грн. |