Ліхтарик SKIF Outdoor Light Shield
SKIF Outdoor Light Shield |
|
Ліхтарик торгової марки SKIF позиціонується як багатофункціональне рішення. Він підійде для використання в кемпінгах та туристичних таборах, а також для додаткового освітлення на привалах. Корпус моделі зроблений з міцного пластику з базовими параметрами вологозахисту (IPX4). Спеціально для фіксації на різних поверхнях передбачено фіксатор на велкро. Крім того, в комплект поставки включений і карабін.
Працює ліхтарик SKIF Outdoor Light Shield на світлодіодах, підтримує 3 рівні яскравості та два додаткові режими роботи — SOS та мерехтіння. Користувач залежно від потреб може вибрати світловий потік 180, 300 або 600 люменів (максимум). При цьому від вибраного режиму залежить і час автономної роботи: при мінімальній яскравості воно має досягти позначки в 45 годин. Акумулятор на 6000 мАгод можна заряджати за допомогою зарядного пристрою, що входить у комплектацію, або через порт USB. Крім того, ця АКБ може виконувати роль павербанку, підживлюючи інші ваші гаджети. У комплект поставки також включений чохол для зберігання та транспортування. З інших бонусів моделі варто виділити індикацію заряду та наявність гумових заглушок на портах, що є.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Outdoor Light Shield
Усі ціни 17 →Skif Outdoor Light Shield (YD-3501) Black/Green | 1 580 грн. |
Фонарь SKIF Outdoor Light Shield black/green (YD-3501) | 1 580 грн. |
Ліхтар Skif Outdoor Light Shield Black/Green (YD-3501) | 1 314 грн. |
Фонарь SKIF Outdoor Light Shield Black/Green (YD-3501) YD-3501 | 1 168 грн. |
Ліхтар Skif Outdoor Light Shield Black/Green (YD-3501) YD-3501 | 1 580 грн. |