Ліхтарик SKIF Outdoor Light Drop (YD-01)
SKIF Outdoor Light Drop рівень зарядукомпактний |
|
Туристичний ліхтар привертає увагу своєю практичністю та невисокою вартістю. Це досить компактна модель із зручним форм-фактором, яка стане гарним вибором для вуличного освітлення, любителів кемпінгу та відпочинку на природі. Корпус виконаний з міцного пластику, стійкого до ударів та падінь. Також має водозахист: роз'єм для зарядки оснащений гумовою заглушкою для запобігання потраплянню всередину води та пилу.
Для встановлення на корпусі розташовані ручка з міні-карабіном та неодимовий магніт, який дозволяє кріпити ліхтар до будь-якої металевої поверхні. Що стосується основних характеристик, спеціальний світлофільтр SKIF Outdoor Light Drop створює м'яке приємне світло і рівномірно розсіює його. На вибір є два рівні яскравості: 100 та 200 люменів, а також режим SOS для надзвичайних ситуацій.
Живиться пристрій від вбудованого акумулятора ємністю 1800 мАгод, одного заряду якого вистачає на 3 години роботи при максимальній яскравості, до 10 годин при слабкому освітленні та 6 годин у режимі SOS. Акумулятор заряджається за допомогою кабелю USB, який також входить у комплектацію. Індикатор на корпусі повідомить, коли батарея розряджена та потребує відновлення запасів енергії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Outdoor Light Drop
Усі ціни 18 →Skif Outdoor Light Drop (YD-01) Black/Orange | 517 грн. |
Фонарь SKIF Outdoor Light Drop black/orange (YD-01) | 517 грн. |
Фонарь SKIF Outdoor Light Drop Black/Orange (YD-01) YD-01 | 517 грн. |
Ліхтар Skif Outdoor Light Drop Black/Orange (YD-01) YD-01 | 517 грн. |
Skif Outdoor Light Drop Black/Orange (YD-01) YD-01 | 517 грн. |