Ліхтарик SKIF Outdoor Big Buster (881C)
SKIF Outdoor Big Buster |
|
Акумуляторний світильник торгової марки SKIF представляє фірмову лінійку Outdoor, тобто призначається для використання на природі (у походах, кемпінгах, вилазках вихідного дня і т.д.). Модель працює від світлодіодів і виконана у форм-факторі ручного прожектора, але при цьому має спеціальний режим розсіяного свічення (а-ля світильник) та додаткові червоні діоди (вони можуть застосовуватися як сигнальний маячок, тобто подання SOS-сигналу).
В основному сценарії спрямованого променя користувачам доступні 2 рівні яскравості з максимальним світловим потоком 1200 люменом. Для перемикання між режимами запропоновані кнопки у торці корпусу. Ліхтарик SKIF Outdoor Big Buster оснащений акумуляторною батареєю ємністю 2600 мАгод. Її повний заряд забезпечує до 20 години автономної роботи (на мінімальній яскравості). У комплект поставки входить зарядний USB-кабель, який дає можливість живити АКБ не тільки від розетки, а й від ноутбука, павербанку чи інших пристроїв. До корисних фішок варто віднести індикацію рівня заряду, базовий вологозахист корпусу та ударостійкість. Також зазначимо, що у продажу зустрічається молодша модель із меншими габаритами – Outdoor Buster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Outdoor Big Buster
Усі ціни 11 →Skif Outdoor Big Buster (881C) чорний/зелений | 1 480 грн. |
Фонарь SKIF Outdoor Big Buster black/green (881C) | 1 480 грн. |
Фонарь SKIF Outdoor Big Buster Black/Green (881C) 881C | 1 480 грн. |
Ліхтар Skif Outdoor Big Buster Black/Green (881C) 881C | 1 480 грн. |
Skif Outdoor Big Buster Black/Green (881C) 881C | 1 480 грн. |