Ліхтарик SKIF Outdoor Clover (HQ-27)
Фото 5 |
SKIF Outdoor Clover |
|
Ліхтарик торгової марки SKIF представляє рішення на стику початкового та середнього цінового сегмента. Він позиціонується виробником як кемпінгова модель, але також може застосовуватися в походах або навіть в стаціонарних умовах, наприклад, в котеджі, на дачі і т.д. Крім гака для підвішування, прилад передбачає ще кілька оригінальних особливостей конструкції. Насамперед це наявність сонячної панелі, призначеної для підзарядки акумулятора, та складні механізми.
Завдяки останнім різноспрямована куля, що світиться, швидко перетворюється на своєрідну туристичну люстру з п'ятьма розсіювачами. Ліхтар SKIF Outdoor Clover крім додаткового режиму роботи передбачає 5 регулювань яскравості світла, на максимальних можна розраховувати на якісніше освітлення, а на мінімальних - на збільшену автономність до 7 годин. Як джерело живлення виступає літій-іонний акумулятор на 2400 мАгод. Для його підживлення, крім сонячної батареї, пропонується використовувати зарядний кабель, що підключається до USB-порту. До інших фішок моделі відноситься наявність індикатора рівня заряду та базових параметрів вологозахисту пластикового корпусу (IPX4).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Outdoor Clover
Усі ціни 15 →Фонарь туристический Skif Outdoor Clover (389.01.54) | 549 грн. |
Skif Outdoor Clover (HQ-27) | 549 грн. |
Фонарь кемпинговый Skif Outdoor Clover (HQ-27) | 549 грн. |
Lichter Skif Outdoor Clover (HQ-27) HQ-27 | 435 грн. |
Ліхтар Skif Outdoor Clover (HQ-27) HQ-27 | 549 грн. |