Ліхтарик SKIF Outdoor Gaper (YD-585)
Відео 1Фото 5 |
SKIF Outdoor Gaper |
|
Туристичний ліхтар марки SKIF представляє середній ціновий сегмент та підходить для кемпінгу, вилазок на природу з наметами та інших сценаріїв активного відпочинку поза містом. Модель примітна своїм яскравим дизайном (салатові вставки) та наявністю практичного гака для підвішування (з міні-карабіном). Ще однією туристичною фішкою виступає антимоскітний режим. Тут передбачена комарів та інших комах УФ-лампа, до якої підведений струм, який і вбиває мошок.
Ліхтарик SKIF Outdoor Gaper передбачає світлодіоди як джерело світла і має два рівні яскравості – відповідно 150 та 250 люмен. Також доступний ще один допоміжний режим - мерехтіння. З мінімальним світловим потоком модель може працювати без підзарядки до 8 годин, а в ролі елемента живлення виступає акумулятор ємністю 2000 мАгод. У комплект поставки включено зарядний пристрій для підживлення АКБ, крім того підтримується і зарядка через USB (відповідний роз'єм завбачливо закритий гумовою заглушкою). До інших особливостей відноситься помірна вага (близько 300 грам), наявність індикації рівня заряду та вологозахисту корпусу (клас IPX4), що дозволяє експлуатувати прилад навіть у дощову погоду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Outdoor Gaper
Усі ціни 15 →Фонарь туристический Skif Outdoor Gaper black/green (389.00.28) | 821 грн. |
Skif Outdoor Gaper (YD-585) із захистом від комах Black/Green | 820 грн. |
Фонарь SKIF Outdoor Gaper black/green (YD-585) | 820 грн. |
Фонарь SKIF Outdoor Gaper Black/Green (YD-585) YD-585 | 790 грн. |
Ліхтар Skif Outdoor Gaper Black/Green (YD-585) YD-585 | 820 грн. |