Смартгодинник
SKMEI Smart Watch 1301
Відео 9Фото 2 |
SKMEI Smart Watch 1301
Корпус:пластик, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:немає пульсометра
Підсвічування дисплея. Можливість керувати камерою смартфона.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Smart Watch 1301
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKMEI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKMEI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKMEI Smart Watch 1301
Усі ціни 10 →Чоловічий годинник Skmei 1301AG army green Smart Watch | 819 грн. |
Чоловічий годинник Skmei 1301BK black Smart Watch | 819 грн. |
Розумні годинник Skmei Smart 1301 | 1 099 грн. |
Годинник наручний чоловічий Skmei 1301AG 5 ATM 50 мм Black/Green | 954 грн. |
Годинник, смарт-браслет Skmei 1301, чорний, у металевому боксі | 759 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →