Навушники
Skullcandy PLYR
Відео 13Фото 12 |
Skullcandy PLYR |
|
Мультиплатформенна підтримка, тривалий час автономної роботи, мікрофон з шумом придушення, можливість підключення по радіоканалу з низькою затримкою (приймач продається окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Skullcandy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Skullcandy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Skullcandy PLYR
Ігрова гарнітура Skullcandy Plyr Wireless Black (S6PPY-P003) | 5 199 грн. |
Наушники с микрофоном SkullCandy Plyr Wireless Black (S6PPY-P003) | 4 903 грн. |
Навушники з мікрофоном SkullCandy Plyr Wireless Black (S6PPY-P003) (810045 | 5 399 грн. |
Ігрова гарнітура Skullcandy Plyr Game Multi-platform Street Fighter (S6PPY | 5 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →